Wystartowała pełna, oficjalna strona Call of Juarez

Techland, developer Call of Juarez, uruchomił pełną, oficjalną stronę swojego najnowszego shootera FPP. Dla wszystkich, którzy oczekują zbliżającej się premiery gry, strona będzie doskonałym źródłem nowinek, screenshotów i filmów zwiazanych z produkcją.

Wystartowała pełna, oficjalna strona Call of Juarez
Call of Juarez to shooter przenoszący gracza w brutalne czasy Dzikiego Zachodu, na pogranicze USA i Meksyku. Gra zaoferuje wszystko, co jest kojarzone z klasycznymi westernami - pojedynki w samo południe, miejskie strzelaniny, konfrontacje z Indianami, konne pościgi czy zabawę w lokalnym domu publicznym.

W kampanii jednoosobowej gracz wcieli się w dwie odmienne postacie głównych bohaterów, śmiertelnych wrogów. Pastor Ray to nawrócony na drogę Słowa Bożego były rewolwerowiec, który ponownie sięga po broń aby ołowiem zaprowadzić prawo i porządek. Billy to awanturnik, sprytny i nieuchwytny młodzieniec kryjący się przed ramieniem sprawiedliwości.

Autentyczne westernowe sytuacje obrazują zabawę w kotka i myszkę rozgrywaną pomiędzy Billym i Rayem. Gracz zmuszony będzie podejmować decyzje w ułamkach sekund, aby jako Billy umknąć przed Rayem lub by jako Ray dostać w swe ręce Billego. Sprawy nie ułatwi obecność innych przeciwników...

Call of Juarez wykorzysta najnowszą generację silnika Chrome Engine. Dzięki temu zapewniony zostanie wysoki poziom interackcji z otoczniem i dynamizm rozgrywki. Więcej o tytule na oficjalnej stronie.