Wystartuj Windows bez dodatków

Niedawno pojawiła się nowa wersja aplikacji Absolute StartUp 6, która pomaga użytkownikowi zapanować nad procesami i programami, które ładują się do pamięci komputera często bez wiedzy użytkownika. Dzięki optymalizacji można znacznie poprawić wydajność Windows bez nakładów finansowych.

W najnowszej wersji wprowadzono poprawki do interfejsu graficznego, zastosowano nowy algorytm optymalizujący, dodano obsługę Visty, uaktualniono bazę danych do 17000 "zdarzeń", przebudowano pasek narzędzi oraz wprowadzono poprawki.

Narzędzie posiada polski interfejs, który w połączeniu z intuicyjnymi przyciskami i opisami sprawia, że nie jest potrzebna specjalistyczna wiedza. Każdy uruchomiony program posiada stosowny opis, który informuje o niebezpieczeństwach lub możliwości usunięcia go z listy uruchamianych aplikacji w czasie startu systemu. Wygodną funkcję oferuje przycisk "Optimize", który wynajduje uruchomione programy samodzielnie i dzieli je na trzy grupy - niebezpieczne, niepotrzebne oraz wybór użytkownika. Łatwo się domyśleć, że największą uwagę należy zwrócić na pierwszą z nich.

Pobierz plik