Wyświetlanie obiektów 3D

AVerMedia Technologies przedstawiła urządzenie do wyświetlania dokumentów kompatybilne z komputerami Macintosh, które może być wykorzystywane do projekcji trójwymiarowych obiektów w odbiornikach telewizyjnych, na ekranach VGA czy też projektorach LCD/DLP.

Urządzenie AVerVision 100 firmy AverMedia Technologies pozwala na oglądanie dokumentów i innych fizycznych obiektów przestrzennych, a dodatkowo można je podłączyć do mikroskopu i wyświetlać powiększone obrazy w pełnym kolorze. Aparat wyposażony jest w 1/4 calowy kolorowy sensor CCD oraz pilot zdalnego sterowania umożliwiający zmianę parametrów wyświetlania z odległości. Urządzenie obsługuje standardy video composite, S i SCART RGB i VGA wideo, który zapewnia wyjściową rozdzielczość rzędu 1600 x 1200 dpi.

Poza tym Vision 100 zaopatrzony został w funkcje odbić lustrzanych, rotację obrazu oraz szereg innych związanych z dopasowaniem parametrów wyświetlania i zbliżenia. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia czołowej lampy (poprawia jakość obrazu w ciemnych pomieszczeniach i polepsza projekcję kolorów) i oraz 'pudełka świetlnego' [lightbox], które służyć ma do konwertowania negatywów i wyświetlania foliogramów lub 35 mm przeźroczy. AVerVision 100 współpracuje z każdym monitorem VGA, odbiornikiem TV lub projektorem LCD/DLP. Urządzenie sprzedawane jest wraz z pełnym zestawem kabli S-video, AV i VGA, zasilaczem, pilotem i instrukcją użytkownika.

www.avermedia.com


Zobacz również