Wysyp GeForce RTX 4070 TI od Palita i Gainwarda

GeForce RTX 4070 TI, nie doczeka się edycji Founders. Nic jednak straconego, bo wszyscy producenci zaprezentują swoje autorskie konstrukcje. Tym razem przyjrzyjmy się GPU dostępny m w ofercie Palita oraz Gainwarda.

Gainward GeForce RTX 4070 Ti Phantom

Wysyp GeForce RTX 4070 TI od Palita i Gainwarda

Wyposażony jest w przebudowany układ chłodzenia wykorzystujący całkowicie nowy wentylator Cyclone Fan. GeForce RTX 4070 Ti Phantom korzysta także z technologii Diffuser Fins i Ultra-Dense Protection Plate dla zapewnienia niezrównanej wydajności termicznej i zabezpieczenia karty. Opatrzony czarnymi kryształami i solidną obudową z podświetlanym logo na boku czyni serię Phantom mocną propozycją dla tych, którzy cenią nienachalne piękno i moc.

Gainward GeForce RTX 4070 Ti Phoenix

Wysyp GeForce RTX 4070 TI od Palita i Gainwarda

To doskonała alternatywa dla czarnej karty z serii Phantom. Pokrywa ze wzorami geometrycznymi i stylowymi, metalicznymi paskami dodaje karcie pazura. Dzięki nowej technologii Auto Sync karty Phoenix mogą synchronizować swoje podświetlenie z innymi urządzeniami zgodnymi z ARGB. Wystarczy podłączyć jeden kabel, nie potrzeba żadnego oprogramowania. Zastosowanie Ultra-Dense Protection Plate i Metal Backplate z odpowiednimi wycięciami sprawia, że GeForce RTX 4070 Ti Phoenix może zaoferować użytkownikom dodatkową efektywność chłodzenia i udoskonaloną stabilność.

Zobacz również:

  • 3 smartfony, których zabrakło na tegorocznych targach CES 2023!
  • Nvidia RTX 4070 Ti – wszystko, co wiemy, data premiery, cena, gdzie kupić
  • Recenzja: Kameleon w obudowie – Palit RTX 3060 Ti ColorPop

Palit GeForce RTX 4070 Ti GameRock Midnight Kaleidoscope

Wysyp GeForce RTX 4070 TI od Palita i Gainwarda

Ozdobiony kryształami Gwiezdnej Czerni (które można dodatkowo podświetlić ARGB) nie tylko świetnie wygląda, ale też oferuje wyjątkowy wydajność. Dzięki technologii One Two Sync nie trzeba korzystać z dodatkowego oprogramowania, oświetlenie karty może być zsynchronizowane z innymi urządzeniami ARGB za pomocą jednego kabla. Za niezwykłą wydajność termiczną odpowiada układ chłodzący karty Palit GeForce RTX 4070 Ti oparty na całkowicie nowych wentylatorach Gale Hunter Fan. Finy radiatora wykorzystują z kolei rozwiązanie Y Formula Fins polegające na takim ich wyprofilowaniu, które powiększa powierzchnię kontaktu z opływającym je powietrzem i zapewnia niezakłócony przepływ strumienia powietrza przez radiator.

Palit GeForce RTX 4070 Ti GameRock Classic

Prezentuje kultowy design wykorzystujący półprzezroczyste, niemal białe kryształy. Jest to propozycja dla zwolenników zarówno białych kart graficznych, jak i innych konfiguracji kolorystycznych. Karta wyposażona jest w Triple A Die Casting Plate Kit usprawniający transfer ciepła i opatentowany system ciepłowodów Double U Heat Pipe, który usprawnia efektywne rozprowadzanie ciepła.

Palit GeForce RTX 4070 Ti GamingPro

Wysyp GeForce RTX 4070 TI od Palita i Gainwarda

Odmienny ze swoim industrialnym designem jest doskonałą alternatywą dla użytkowników, którzy preferują klasyczny wygląd karty. Równie wydajny jak GameRock, model GamingPro jest także wyposażony w wentylatory Gale Hunter Fan i finy wykorzystujące rozwiązanie Y Formula Fins dla usprawnienia aerodynamiki. Metalowy backplate z odpowiednią ilością wycięć zapewnia optymalną wentylacją oraz usztywnia konstrukcję karty.

Karty do sprzedaży trafią już jutro (5 stycznia) w następujących cenach

  • Palit RTX 4070 Ti GamingPro: 4399 PLN
  • Palit RTX 4070 Ti GamingPro OC: 4499 PLN
  • Gainward RTX 4070 Ti Phoenix: 4399 PLN