Wyznaczono europejską premierą Turning Point

Po okresie intensywnych spekulacji na temat możliwej daty europejskiej premiery Turning Point: Fall of Liberty, Codemaster wreszcie oficjalnie wypowiedziało się na ten temat. Gra pojawi się na Starym Kontynencie już w marcu.

Codemasters ogłosiło dziś oficjalną datę premiery Turning Point: Fall of Liberty na rynku europejskim. Gra jako pierwsza na Starym Kontynencie pojawi się w Wielkiej Brytanii. Stanie się to już 14 marca.

Wyznaczono europejską premierą Turning Point

Wydawane przez Codemasters Turning Point: Fall of Liberty zapowiada się bardzo ciekawie. Gra będzie przedstawiać alternatywną wersję historii związanej z Drugą Wojną Światową. Ze względu na przedwczesną śmierć Winstona Churchilla, III Rzesza nie zostaje powstrzymana i opanowuje całą Europę. Gracz wkracza do akcji w roku 1953, kiedy to Niemcy rozpoczynają inwazję na USA.

Zobacz również:

  • F1 2021 - masa nowości zupełnie za darmo. Zobacz trailer
  • CoD Vanguard - screeny za 2 tysiące złotych? Zobacz jak wyglądają

Wcielając się w rolę zwykłego robotnika, grający najpierw będzie musiał wydostać się z ogarniętego wojną Nowego Jorku. Później akcja gry przeniesie się jeszcze między innymi do Waszyngtonu i całkowicie zajętego przez III Rzeszę Londynu.

To zupełnie nowe podejście do tematu II Wojny Światowej będą mogli poznać posiadacze Pecetów, Xboxów 360 i PS3.