Wyzwolić Europę!

Jeszcze w tym tygodniu do naszych sklepów trafi nowy RTS War Commander, którego akcja toczy się w ostatnich latach II Wojny Świtaowej.

Gracz obejmuje dowództwo nad oddziałem piechoty lądującym na plaży Omaha i prowadzi swoich żołnierzy po przez większość pól bitewnych ówczesnej Europy. Oddział będzie uczestniczył w najważniejszych operacjach alianckich na terenie Francji, Holandii i Niemiec (Market Garden, Autumn Mist i Lumberjac).

War Commander oferuje dwie kampanie, które łącznie składają się z 40 misji oraz zadań specjalnych. Do dyspozycji graczy będą oddziały składające się maksymalnie z czterdziestu żołnierzy należących do różnych formacji militarnych (piechota, saperzy, medycy). Żołnierze wchodzący w skład oddziału będą indywidualnie rozwijać swoje umiejętności i doświadczenie. Operacje militarne będą prowadzone zarówno w dzień jak i w nocy. Na uwagę zasługuje również starannie odwzorowany wygląd i cechy jednostek oraz realistyczne odwzorowanie terenu, na którym będziemy toczyć walki.

WarCommander został wydany przez firmę Cenega w pełnej polskiej wersji językowej i od 17 grudnia będzie dostępny w naszych sklepach w cenie 99,90 zł.