X-Men Destiny - tuż przed Polską premierą

A ty zdecydowałeś po czyjej staniesz stronie? Najnowsza gra o mutantach jest dosłownie o krok, premiera przewidziana jest na 30 września. Poświęćmy więc chwilę by przybliżyć sobie jeszcze nieco grę.

Wracając do zadanego na początku przeze mnie pytania. W X-Men Destiny gracz będzie miał okazję stanąć po stronie X-Men jak i Brotherhodd (Bractwa "złych" mutantów). Fanów komiksów czeka niezły orzech do zgryzienia bowiem jak dobrze wiedzą mistrz magnetyzmu - Magneto ma w swoich "postulatach" wiele racji. Pozwoliłem więc sobie zacząć od niego...

Przyznaję, że mam dylemat bo sam jestem wielbicielem X-Men, jednak brutalne wydarzenia przedstawione w grze (które zresztą widzieliśmy już wielokrotnie w komiksach) mogą sprawić, że opowiem się właśnie po drugiej stronie. Dajmy jednak szansie tym dobrym. Niech przedstawi swoje racje sam Cyclops.

Zobacz również:

  • PS5 Slim - data premiery, cena, specyfikacja [Aktualizacja 1.12.2021]
  • Starfield - premiera, wymagania, gameplay. Sprawdź, co już wiemy [01.12.2021]

Po takiej debacie sami będziecie musieli zdecydować. A może już to zrobiliście? Jeśli nie, niewątpliwie pomocny może okazać się materiał dotyczący wyborów w ogóle. A raczej tego, jak w grze będziemy mogli je dokonywać. Co prawda sam dziennik nie pokazuje wszystkiego, ale warto poświęcić mu kilka chwil z życiorysu.

Nie ma wyborów złych i dobrych? Czyżby Silicon Knights pozazdrościło nieco BioWare? Miejmy nadzieję, że taka formuła faktycznie wprowadzi do gier o superbohaterach wiele świeżości. Łącznie z tymi materiałami mamy już chyba wszystko czego potrzeba nam by zdecydować. Nie tak dawno temu przedstawiałem wam moce bohaterów oraz system genów wykorzystany w samej grze. O niczym chyba nie zapomniałem... chociaż. Zaraz, pozostało jeszcze najważniejsze. Zwiastun premierowy!

Pomimo tej całej branżowej nagonki na tytuł i grafiki, która nie da się ukryć mocno odstaje od obecnych standardów, czuję się zainteresowany. Sądzę, że wszyscy czytający tekst, fani mutantów również. Zatem, wybierzcie swoje przeznaczenie. Już 30 września, oczywiście na Xbox 360 i PS3.