X-Men: Destiny - wybierz swoją moc i walcz

Jeśli podobnie jak ja jesteście miłośnikami mutantów z wydawnictwa Marvel i z wielkim zainteresowaniem śledzicie wszystkie informacje dotyczące najnowszej gry z ich udziałem, to mam dla was coś specjalnego.

Na bieżącym Gamescom zaprezentowano najnowszy trailer X-Men: Destiny, w którym podziwiać możecie supermoce dostępne w grze. Podstawowych zdolności, podobnie jak bohaterów, będzie trzy i tylko od gracza zależeć będzie, którą z nich przypisze swojemu herosowi.

Oczywiście to nie koniec atrakcji: w grze przygotowano system X-Genes, dzięki, któremu prócz podstawowych mocy, będziemy mogli odkryć mutację legendarnych już komiksowych postaci, takich jak Emma Frost, Iceman, czy Cyclops.

X-Men: Destiny - a które moce odpowiadają Tobie?

X-Men: Destiny - a które moce odpowiadają Tobie?

Prawdopodobnie podobny patent będziemy mogli również wykorzystać stojąc po stronie Bractwa. Nie wiem jak was, ale mnie strasznie rajcuje możliwość zdobycia zdolności mistrza magnetyzmu.

Co prawda X-Men: Destiny nadal graficznie nie błyszczy, ale przecież nie tylko o to chodzi. Liczę, że zapowiedzi Silicon Knights okażą się prawdziwe i już wkrótce doczekamy się prawdziwej gry z wyborami moralnymi, w iście komiksowych klimatach.

X-Men: Destiny, podobnie jak masa innych gier wypłynie już w listopadzie. Na razie zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowym:

Inny trailer X-Men: Destiny możecie także pobrać z naszego serwera.