X-Men Destiny - zabawa genami

O nowej, nadchodzącej grze z mutantami Marvel w roli głównej pisałem już przy wielu okazjach. Tym razem przyszła pora na prezentację systemu legendarnych genów, które gracz będzie mógł przypisać swojemu herosowi.

Tak wiem, gra ma kiepska grafikę, ten temat jest wałkowany niemal wszędzie. Mnie natomiast bardziej interesuje wątek fabularny i sama rozgrywka. A ta w X-Men Destiny prezentuje się całkiem ciekawie. Co prawda ubolewam nad tym, że jak do tej pory zaprezentowano jedynie samą zadymę. Przykładowo chciałbym zobaczyć jak w praniu wyglądają wybory moralne oraz system dialogów - może niedługo się doczekam. Tymczasem swoje mutacyjne zdolności zaprezentują nam:

Emma Frost

Havok

i Juggernaut

Jak wam się podoba? Dziwi nieco zmienianie kostiumów, ale miejmy nadzieję, że to tylko dodatek nie przymus. Warto przypomnieć, że prócz trzech fabularnych zdolności, gracz będzie "kolekcjonować" przez całą zabawę przeróżne, legendarne już geny znanych z komiksów bohaterów. Zaprezentowane wyżej trzy warianty są jedynie przedsmakiem tego co czeka nas w pełnej wersji gry. Jeśli jeszcze nie wybraliście swojej podstawowej mocy, możecie zobaczyć je w specjalnym zwiastunie. Natomiast zainteresowanych samym powstawaniem gry odsyłam za kulisy.

X-Men Destiny pojawi się w sklepach już 27 września, do Europy zawita trzy dni później. Platformy docelowe to Xbox 360 i PS3.