X-Men: Pierwsza Klasa na Blu-ray z cyfrowymi komiksami

X-men Pierwsza Klasa to zaskakująco udany film - osobliwe połączenie filmów szpiegowskich w stylu Bonda z opowieścią o początkach znanych nam dobrze mutantów z X-men. A wszystko to w samym środku zimnej wojny podczas kryzysu kubańskiego. Fox zapowiedział właśnie edycję Blu-ray - Pierwsza Klasa pojawi się już 9 listopada.

X-men Pierwsza Klasa Blu-ray

Władca Pierścieni - wersja rozszerzona Blu-ray już dostępna jest na rynku, Gwiezdne Wojny Kompletna Saga Na Blu-ray pojawią się we wrześniu - teraz czas na coś specjalnego dla miłośników X-men czyli mutantów spod znaku X.

X-men - Pierwsza Klasa - obraz i dźwięk

Obraz w filmie X-Men: Pierwsza Klasa na Blu-ray zostanie zapisany rozdzielczości 1080p, w aspekcie 2.40:1. Z kolei ścieżka dźwiękowa zostanie nagrana w DTS-HD Master Audio 5.1.

Zobacz również:

  • Recenzja: Recenzja komiksu X-Men. X-Terminacja

X-men Pierwsza Klasa na Blu-ray - dodatki

1. Marvel Digital Comics - 10 komiksów X-men w wersji cyfrowej + ekskluzywny komiks rozbudowujący fabułę filmu First Class

2. Cerebro Mutant Tracker - kompletna interaktywna baza mutantów

3. Dzieci atomu - ośmioczęściowy dokument dotyczący produkcji filmu - od etapu preprodukcji aż do postprodukcji (w tym m.in. tworzenie efektów specjalnych, charakteryzacja i kostiumy)

4. X oznacza miejsce - interaktywna opcja, pozwalająca widzom dowiedzieć się więcej o poszczególnych scenach w filmie

5. Sceny usunięte i rozszerzone

6. BD-Live - dodatkowe profile mutantów do Cerebro Mutant Tracker

7. Wyizolowana muzyka z filmu (soundtrack)

8. Zwiastun kinowy

Jedna klasa - dwie okładki na Blu-ray

Szykuje się ciekawa edycja nowego X-men, cieszy zwłaszcza dużo interaktywnych dodatków. Miłośnicy popularnych mutantów z pewnością będą zadowoleni.Co ciekawe, X-men Pierwsza Klasa będzie wydana w dwóch wariantach okładkowych - jedna okładka będzie przedstawiać Xaviera i dobrych bohaterów, a druga Magneto i złych bohaterów. Którą okładkę Blu-ray uważacie za lepszą?

Źródło: the Blu-ray Blog