X Ogólnopolski Zjazd Opiekunów Szkolnych Pracowni Internetowych w Mrozach

W dniach 27-29 maja w Mrozach po raz dziesiąty odbędzie się zjazd opiekunów szkolnych pracowni internetowych. Oferta spotkania przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży, nauczycieli, dyrektorów szkół oraz do przedstawicieli samorządu terytorialnego.

X Ogólnopolski Zjazd Opiekunów Szkolnych Pracowni Internetowych będzie miał miejsce w Mrozach (woj. mazowieckie, powiat miński). Nauczyciele mogą się na nim dowiedzieć w jaki sposób wykorzystywać komputery w swojej codziennej pracy, a przedstawiciele samorządu terytorialnego uświadamiani są jak ważne jest wspieranie rozwoju inwestycji w nowe technologie w ich gminach i powiatach.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić stosowny formularz, który już niebawem będzie dostępny na stronie internetowej organizatorów w odnośniku REJESTRACJA. Po uzupełnieniu formularza otrzyma się informację zwrotną z warunkami noclegowymi. Uczestnictwo w Zjeździe kosztuje 150 zł a pieniądze muszą być na koncie organizatorów w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia. Po tym terminie zgłoszenie przestaje być aktualne.

Podczas rejestracji uczestników Zjazdu koniecznie potrzebny, będzie dokument stwierdzający tożsamość, oraz ważna legitymacja lub inny dokument potwierdzający wykonywanie zawodu nauczyciela. Osoby, które nie są nauczycielami proszone są o indywidualny kontakt z organizatorami.

Zjazd podzielony jest na cztery panele. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla samorządowców. Uzyskają oni na nim informację między innymi o tym jak powinna wyglądać nowoczesna szkoła oraz mobilna edukacja w XXI wieku.

Najbardziej rozbudowany panel przeznaczony jest dla nauczycieli. W ciągu trzech dni dowiedzą się oni między innymi o szczegółach monitoringu IP, e-dziennikach, możliwościach najmniejszej na świecie tablicy interaktywnej eBeam EDGE oraz wielu innych przydatnych informacjach.

Dwa ostatnie panele przeznaczone są dla dzieci i młodzieży.

PC World sprawuje patronat medialny nad Zjazdem w Mrozach. Serdecznie zapraszamy.