X-Wing nad Normandią

Firma LucasArts wyjawiła, że w grze Secret Weapons Over Normandy, której akcja toczy się w okresie drugiej wojny światowej, znajduje się ukryty bonus, który pozwoli graczom polatać maszynami znanymi ze świata Gwiezdnych Wojen.

Choć minęły już dwa tygodnie od premiery Secret Weapons Over Normandy, dopiero teraz gracze dowiedzieli się o istnieniu ukrytej opcji, umozliwiającej pilotowanie maszyn rodem ze świata Gwiezdnych Wojen. Dzięki niej gracze będą mogli wznieść się w powietrze za sterami myśliwców T-65 X-Wing i TIE Fighter, wprawiając zapewne w osłupienie mieszkańców ówczesnej Europy.

Gwiezdne myśliwce wraz z ponad dwudziestoma misjami typu "challenge" odblokowują się dopiero po ukończeniu wszystkich piętnastu misji w trybie single player. W wersji na komputery osobiste X-Wing i TIE Fighter będą dostępne tylko w trybie gry "instant action". Posiadacze wersji przeznaczonych na konsole, będą mogli ponadto rozgrywać pojedynki w trybie gry wieloosobowej na podzielonym ekranie. Obu myśliwcom będą towarzyszyć oryginalne efekty dźwiękowe ze Skywalker Sound Library, a jakość detali graficznych pozwoli podziwiać poruszające się głowy robotów namierzających cele dla X-Wingów.


Zobacz również