X głośniki Logitecha

Podobnie jak Creative, Logitech nie popisał się na tatach CeBIT nowościami. Zaprezentowano nowy zestaw bezprzewodowej klawiatury i myszki MX oraz odświeżoną kolekcję peryferiów Labteca. Udało się nam jednak zdobyć informacje o planowanych nowościach w ofercie.

Wśród zestawów kolumn pojawi się seria X. Kolumny te będą tańsze niż modele serii Z. Wyposażenie ma być podobne, jednak do konstrukcji zestawów zostaną użyte tańsze materiały, np. niższej jakości materiały obudów. Oferta systemów ma być bogata i zawierać systemy od 4.1 do 5.1. Prawdopodobnie w jej skład wejdą również kolumny z wbudowanymi dekoderami cyfrowymi.

Zestaw Cordless MX to po prostu myszka MX700 sprzedawana w komplecie z nową bezprzewodową klawiaturą o podobnej stylistyce. Jest to najlepszy produkt Logitecha tego typu.

Urządzenia Labteca nie zmieniły się wiele. Pod względem wyglądu upodobniono je nieco do droższych Logitechów, co głównie objawia się zmianą kolorystyki na srebrno-szarą. Opakowania peryferiów są teraz znacznie bardziej atrakcyjne co ma przyciągać wzrok klientów w sklepach.


Zobacz również