X-mas challenge - składanie życzeń na Święta w różnych językach

W dobie internetu mamy dużo łatwiejszy kontakt z rodziną i znajomymi rozsianymi po całym globie. Składając świąteczne życzenia możemy zrobić im niespodziankę i wypowiedzieć je w ich rodzimym języku. Z pomocą przychodzi aplikacja X-mas challenge, która nauczy nas jak je poprawnie wymówić.


X-mas challenge

Aplikacja X-mas challenge jest pomocna w nauce składania życzeń “Wesołych Świąt" w różnych obcych językach. Po jej uruchomieniu możemy rozpocząć zabawę i podejrzeć nasz najlepszy wynik z poprzednich prób. Po “podjęciu wyzwania" aplikacja wyświetla po kolei życzenia napisane w jedenastu językach i pozwala na odsłuchanie ich oraz zapoznanie się z poprawną wymową. Potem nasza kolej na ich wypowiedzenie - program sprawdza poprawność naszej wymowy, na co mamy trzy próby - jeśli uda nam się wypowiedzieć je poprawnie, to możemy próbować naszych sił przy kolejnym języku. W przeciwnym razie musimy zaczynać od początku. Na sam koniec możemy się także podzielić wynikiem na Facebook’u.

Aplikacja dostępna w Android Market

Minusem aplikacji jest niestety krótka lista dostępnych języków oraz brak możliwości wyboru konkretnego z nich. Aplikacja wybiera je losowo. Są wśród nich język polski, angielski, niemiecki, holenderski, portugalski, hiszpański, francuski, włoski, czeski, turecki i rosyjski. Aplikację znajdziecie w sklepie Android Market, gdzie jest dostępna bezpłatnie i bez żadnych reklam. A jeśli szukacie gry ze świątecznym akcentem warto się przyjrzeć tytułowi The Best Christmas Game Ever.

Dla nas wyjątkowo trudny okazał się francuski, holenderski oraz rosyjski. A w jakich językach według Was jest najtrudniej złożyć życzenia?