X600 - wieloformatowy odtwarzacz

X600 to oznaczenie najnowszego odtwarzacza typu PMP firmy AOC. Urządzenie wyróżnia się zastosowaniem w nim panoramicznego wyświetlacza (16:10) i wyjścia telewizyjnego, a także obsługą dużej liczby formatów multimedialnych.

Nowy odtwarzacz multimedialny - model o oznaczeniu X600 - wyposażony został w panoramiczny wyświetlacz LCD (proporcje boków - 16:10) o przekątnej wynoszącej 3 cale, który pozwala wyświetlić obraz w rozdzielczości 400 x 240 pikseli.

X600 - wieloformatowy odtwarzacz

AOC X600

Sprzęt może się pochwalić dużą liczbą wspieranych formatów (wideo: RM / RMVB/ FLV/AVI/MOV/ASF/MP4/WMV/3GP/MPG, audio: MP3/WMA/APE/ FLAC, pliki TXT, pliki graficzne) oraz możliwością podłączenia do panoramicznego telewizora (wyjście TV-out) i zaprezentowania szerszemu gronu odbiorców materiałów przechowywanych na wbudowanej pamięci flash o pojemności 4 GB. Warto również wspomnieć o tunerze FM oraz możliwości nagrywania dźwięku i odtwarzania animacji Flash.

Urządzenie cechuje się również atrakcyjną ceną, która (po przeliczeniu z juanów) wynosi 85 USD. Niestety, nie wiadomo na razie, kiedy będzie ono dostępne w Europie.