XBOX 360 na rajdzie Barbórki

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o pierwszym w Polsce pokazie PlayStation 3, jaki odbędzie się w najbliższą sobotę, przy okazji 44 Rajdu Barbórka Warszawska. Swoją obecność, co prawda w mniej doniosłej formie, potwierdził także Microsoft.

Firma poinformowała, że jeden z kierowców wyścigu, Szymon Ruta (team Telewizji Polsat i TV4), umieścił na swoim samochodzie logo konsoli Xbox 360.

Obrazek znajduje się w części przeznaczonej dla przyjaciół. Microsoft zapewnia, że inicjatywa nie ma charakteru komercyjnego - Szymon po prostu uwielbia w wolnym czasie grać w Project Gotham Racing 3.

Jak skomentował sam kierowca: "Rajd Barbórki, jak co roku kończy sezon sportowych zmagań. Spotykają się tu nie tylko najlepsi kierowcy rajdowi, ale i wyścigowi, czy chociażby rallycross'owi. Rajd ten jest doskonałą okazją do zaprezentowania się szerokiej publiczności i sponsorom. Ze względu na małą ilość kilometrów, każdy najdrobniejszy błąd może pozbawić szans na dobre miejsce. W tym rajdzie do grona naszych przyjaciół dołączył Microsoft ze swoją konsolą Xbox 360, dzięki której mogę siedząc w domu doskonalić techniki rajdowego ścigania."

Jeśli chcecie zobaczyć Szymona (i innych kierowców!) w akcji, przyjdźcie na sobotni rajd!

Szczegóły poniżej:

Termin: 9 grudnia 2005, Warszawa

Miejsce i czas:

OS1: Bemowo 1,82 km godz.10:00

OS2: Żerań FSO Tor 3,95 km godz.10:30

OS3: Cytadela 2,45 km godz.11:00

OS4: Bemowo - równoległy 1,82 km godz.12:00

OS5: Karowa 1,84 km godz.17:30

Oficjalna strona pod tym adresem.