XIII – wkrótce w Polsce

Jak poinformowała firma Cenega, już wkrótce do naszych sklepów trafi "XIII", uznana za najlepszą grę tegorocznej edycji targów ECTS.

XIII jest grą FPP, w której niezwykle ważnym elementem jest fabuła, a komiksowy styl grafiki, oparty o doskonały silnik graficzny Unreal zapewnia wyjątkowość rozgrywki. Gra powstała na podstawie popularnej niegdyś serii komiksów o tym samym tytule.

Fabuła gry przypomina, przynajmniej na samym początku, historię opisaną przez Roberta Ludluma w książce Tożsamości Bourne'a. Bohater, w którego wcieli się gracz, budzi się na opuszczonej plaży w Nowej Anglii. Postrzał w głowę spowodował uszkodzenie mózgu i niemal całkowity zanik pamięci. Jedyne wskazówki, które mogą pomóc w poznaniu jego tożsamość to zagadkowy tatuaż na piersiach - XIII oraz klucz do skrytki bankowej w Nowym Jorku. Nasz bohater wyrusza więc w długą i niebezpieczną podróż, której celem jest odkrycie tajemnicy jego przeszłości.

Gra zostanie wydana w pełnej, polskiej wersji językowej w dwóch wersjach - standardowej (w pudełku DVD i eleganckim etui) oraz w Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej (z gadżetem dla fanów komiksu).

Wersję demonstracyjną gry, przeznaczoną do rozgrywek w Internecie możecie pobrać z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1618&sys=gry


Zobacz również