XLO/VDO ER3

A merykańska firma XLO specjalizuje się w tworzeniu okablowania transparentnego, to jest takiego, którego konstrukcja w jak najmniejszym stopniu wpływa na charakter sygnału dźwięku czy obrazu. Linia kabli VDO jest skierowana na rynek kina domowego. Do testu wybraliśmy 10-metrowy przewód komponentowy ER3

A merykańska firma XLO specjalizuje się w tworzeniu okablowania transparentnego, to jest takiego, którego konstrukcja w jak najmniejszym stopniu wpływa na charakter sygnału dźwięku czy obrazu. Linia kabli VDO jest skierowana na rynek kina domowego. Do testu wybraliśmy 10-metrowy przewód komponentowy ER3.

XLO/VDO ER3

Produkt ten kosztuje niemało i jest przeznaczony do pracy z projektorami klasy średniej i wyższej. Standardowo jest wyposażony w złącza BNC. Z racji tego, że gniazda takie występują tylko w części projektorów i odtwarzaczy DVD, poprosiliśmy dystrybutora o dostarczenie do testu modelu z zakończeniami RCA. Końcówek jest 5 - bo oprócz 3 odpowiadających za transmisję trzech barw podstawowych, 2 są dla sygnałów synchronizacji pionowej i poziomej. ER3 jest zbudowany z pięciu oddzielnych kabli koncentrycznych o impedancji 75 omów. Każdy z nich jest potrójnie ekranowany, a dodatkowo wszystkie 5 przewodów ma wspólną koszulkę. Zastosowana miedź ma czystość 99,994 %. Jakość wizji uzyskana przy użyciu tego przewodu jest doskonała. Kolory są niezwykle naturalne, świetna ostrość, podobnie jak konturowość i czystość obrazu. Kabel bardzo rzetelnie przekazuje informacje z odtwarzacza do projektora. Jeżeli DVD będzie źle nagrane, od razu zauważymy to na ekranie.

Informacje

Typ przewód komponentowy

Cena 1587 zł

Dystrybutor Audio Center (+12) 425 64 43

Długość 10 m

Złącza solidne, metalowe, pozłacane

Dlaczego

Doskonały kabel komponentowy do wysokiej klasy systemów kina domowego. Bardzo rzetelny przekaz sygnałów.