Xbox 360 250 GB w zestawie z Kinectem

Po zapowiedzi zestawu składającego się z konsoli Xbox 360 S 4GB i kontrolera Kinect, Microsoft ujawnił podobny "bundle pack" z droższym modelem 360tki. Nowy pakiet pojawi się w Europie na początku listopada.

Wielbiciele elektronicznej rozrywki, którzy zamierzają nabyć Kinecta, nie są już skazani na wybieranie między samym kontrolerem, a zestawem składającym się z niego i konsoli Xbox 360 S 4GB. Microsoft zapowiedział właśnie nadejście tzw. "bundle packa" w skład którego wchodzi nowa wersja 360tki z dyskiem 250GB, Kinect, dodatkowy - klasyczny - kontroler i gra Kinect Adventures.

W Ameryce Północnej zestaw trafi do sprzedaży już czwartego listopada. Dziesiątego listopada zobaczymy go w Europie. Jego cena to 399 dolarów lub trzysta funtów szterlingów. W chwili pisania tej wiadomości nie wiedzieliśmy czy i kiedy opisywana nowość pojawi się w Polsce. Odezwaliśmy się jednak do rodzimego oddziału Microsoftu z prośbą o dodatkowe informacje. Kiedy tylko je otrzymamy, informacja ta zostanie zaktualizowana.

Przypominamy jednak, że wiemy już ile w Polsce będzie kosztował sam Kinect i zestaw kontroler + konsola Xbox 360 4GB.