Xbox 360 i pecet w jednej obudowie

Młoda firma ze świata elektronicznej rozrywki - Origin PC - zaprezentowała swój najnowszy produkt. Jest nim urządzenie nazwane Big O, które prędko może wskoczyć na pierwsze miejsce listy marzeń każdego gracza. Sprawdź dlaczego.

Big O to hybryda składająca się z bardzo mocnego komputera osobistego przeznaczonego do gier (i nie tylko) oraz konsoli Xbox 360. Oba urządzenia zamknięto w oryginalnej obudowie, która może stać się ozdobą pokoju każdego wielbiciela elektronicznej rozrywki. W tym przypadku od wyglądu ważniejsze jest jednak wnętrze.

Klient może skonfigurować maszynę w dowolny sposób jednak Origin PC poleca dwa domyślne zestawy. Ciekawszy i mocniejszy z nich wyceniono na 7699 dolarów. Za taką sumę klient otrzyma chłodzoną cieczą konsolę Microsoftu oraz bardzo mocnego peceta. Ten drugi złożono z podkręconego procesora Core i7-930 4.0GHz, płyty głównej Rampage III Extreme, 6GB pamięci RAM, dwóch kart Nvidia GTX 480, nagrywarki płyt Blu-ray (12x), zasilacza 1500W oraz dwóch twardych dysków SSD 50GB, które obsługują system operacyjny i jednego dysku 2TB na składowanie danych. Maszyna będzie efektownie podświetlona diodami LED. Na swoje urządzenie producent oferuje dożywotnią gwarancję.

Zobacz również:

  • Najlepiej sprzedający się komputer wszechczasów skończył 40 lat

Osoby o wystarczająco zasobnych portfelach mogą składać zamówienia na zestawy Big O za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Origin PC.