Xbox 360 na WCG 2008 PL

Microsoft ogłosił, że konsola Xbox 360 już po raz drugi znajdzie się w polskich eliminacjach World Cyber Games 2008. Tytuły, w które będą rywalizować najlepsi polscy gracze, to Project Gotham Racing 4 oraz Halo 3.

Polski oddział Microsoftu ogłosił swój udział w rodzimych eliminacjach największego na świecie wydarzenia e-sportowego - World Cyber Games 2008.

Halo 3

Halo 3

Najlepsi gracze z całego kraju będą mieli okazję sprawdzić się na Xbox 360 w dwie flagowe produkcje związane z konsolą - Halo 3 (turniej drużynowy dla trzech osób) oraz Project Gotham Racing 4 (turniej indywidualny).

Więcej o grach Halo 3 i PGR 4:

Recenzja Halo 3! Test megahitu na Xboxa 360!

Testujemy Project Gotham Racing 4

Rozgrywki, eliminacje i finały, w wyżej wymienione tytuły odbędą się podczas Krajowego Finału WCG 2008, który odbędzie się 30 sierpnia w Blue Expo (centrum handlowe Blue City w Warszawie).

PGR 4

PGR 4

Po szczegóły zapraszamy na oficjalną stronę imprezy (www.wcg.com.pl). Warto dodać, że na najlepszych czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Osoba, która zajmie pierwsze miejsce w turnieju Project Gotham Racing 4 reprezentować będzie Polskę podczas Światowego Finału WCG 2008 w Kolonii (Niemcy). Triumfatorzy rozgrywek Halo 3 spodziewać się mogą atrakcyjnych nagród ufundowanych przez Microsoft. Do dzieła!