Xbox 360 od dziś za 999 złotych

Polski oddział Microsoftu wprowadził dziś do sprzedaży nowy zestaw promocyjny konsoli Xbox 360. Trzeba przyznać, że oferta "Xbox 360 Arcade" prezentuje się całkiem smakowicie. Chcecie wiedzieć co otrzymacie za "tysiaka"?

Nadchodzący okres gwiazdkowy oznacza dla graczy prawdziwą ucztę. Już teraz widać, że wiele firm związanych z branżą zaczyna powoli wprowadzać nowe, promocyjne oferty. Dziś na rynek trafił pakiet sygnowany logiem Microsoftu, czyli "Xbox 360 Arcade".

Promocyjny "Xbox 360 Arcade" trafił do sklepów w zestawie z bezprzewodowym kontrolerem, portem HDMI, kartą pamięci o pojemności 256 MB oraz... Pięcioma grami. Oczywiście na tytuły typu Halo 3 czy Project Gotham Racing 4 nie ma co liczyć, ale i tak jest miło. Pakiet zawiera bowiem hity z Xbox LIVE Arcade, czyli gry PAC-MAN Championship Edition, Uno, Luxor 2, Boom Boom Rocket oraz Feeding Frenzy.

Na koniec najważniejsze, czyli cena zestawu. Wiadomo, że w chwili obecnej za "Xboxa 360 Arcade" trzeba zapłacić 999 złotych. Na koniec dodamy, że promocja została "ograniczona w czasie". Do kiedy? Tego naturalnie nie wiadomo, choć możemy zaryzykować stwierdzenie, że nie trzeba się bardzo spieszyć z zakupem.


Zobacz również