Xbox 360 party czyli przedsmak konsoli Microsoftu

Xbox 360 coraz bliżej. W poniedziałek 16 października, w Warszawie, odbyła się impreza, na której prezentowano możliwości konsoli. W wydarzeniu wzięło udział ponad 150 gości - muzyków, aktorów, oraz przedstawicieli mediów. Było zabawnie, ciekawie i widowiskowo.

Xbox 360 party czyli przedsmak konsoli Microsoftu

Świat Xboxa 360

Xbox 360, a także liczne gry i akcesoria pojawią się na półkach sklepowych w całym kraju już za niecałe 3 tygodnie - dokładnie w piątek 3 listopada 2006 roku.

Microsoft już przed premierą zamierza dać wszystkim do zrozumienia, jaki produkt oznacza "nowy wymiar rozrywki". Z tej okazji, pokaz konsoli został wzbogacony o liczne dodatkowe atrakcje. Do wydarzeń wieczoru należały występ muzyczny Reni Jusis i AbraDaba, oraz pokaz mody młodego projektanta Macieja Zienia.

Możliwości różnorodnych gier zainstalowanych na licznych dostępnych do testów konsolach sprawdzili m.in: Reni Jusis, Marcin Prokop, Oliwier Janiak, Jerzy Gruza, Maciej Dowbor, Rafał Mroczek, Borys Szyc, AbraDab, Mes, Pjus, WSZ, CNE, Dj Bart, DJ Zero, Tomasz Kammel, Bartek Królik i Marek Piotrowski z zespołu Sistars, Paweł Stasiak z zespołu Papa Dance, Bartosz Obuchowicz, czy Marcin Turski.

Xbox 360 party czyli przedsmak konsoli Microsoftu

Kreacje zainspirowane konsolą... Ciekawe...

Goście zwrócili szczególną uwagę na inne, poza grą, zastosowania konsoli: możliwość oglądania filmów na DVD, odtwarzanie i zapisywanie plików muzycznych na dysku twardym, tworzenie bibliotek zdjęć czy opcję kontrolowania zawartości treści przez rodziców.

Wszystkie informacje na temat premiery Xboxa 360 w naszym kraju znajdziecie pod tym adresem. Na tej stronie zaś obejrzycie listę gier, które trafią na rynek wraz z konsolą.