Xbox Game Pass w listopadzie. Sprawdź, jakie gry otrzymamy

Microsoft ujawnił wstępną listę gier, które posiadacze Xbox Game Pass otrzymają w listopadzie. Choć to dopiero "szczątkowa" lista, to i tak prezentuje się rewelacyjnie.

xbox game pass gry

fot. Microsoft

Xbox Game Pass nie ma sobie obecnie równych. Choć usługa Microsoftu nie wszystkim graczom przypadała do gustu, to trudno dyskutować z tym, że obecnie jest to najlepsza oferta abonamentowa dla graczy na rynku. Listopadowa oferta tylko to potwierdza.

Microsoft już od dawana zapowiadał, że zamierza budować swój dział gamingowy wokół usługi Game Pass. Choć producent już niejednokrotnie zaskakiwał nas mocnymi tytułami, to obecnie mamy do czynienia prawdopodobnie z najmocniejszym miesięcznym zestawieniem gier w historii Xbox Game Pass. Na co dokładnie możemy liczyć? Przede wszystkim na mnóstwo wydań premierowych największych hitów listopada. Dopiero co do usługi dołączyło Age of Empires 4, a już 9 listopada każdy posiadacz Xbox Game Pass będzie mógł zagrać w Forza Horizon 5. Tego samego dnia amerykański producent przygotował nie lada gratkę dla fanów piłki nożnej bowiem w dniu swojej premiery do Game Pass trafi Football Manager 2022. Dwa dni później - 11 listopada, fani kultowych gier będą mogli cieszyć się z wydań premierowych odświeżonego Grand Theft Auto: San Andreas z GTA Trilogy: The Definitive Edition oraz The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition.

Zobacz również:

To oczywiście nie wszystkie gry jakie czekają na graczy w listopadzie, ich pełną listę znajdziecie poniżej.

Xbox Game Pass listopad 2021 – wstępna lista gier

  • Unpacking - 2 listopada
  • Forza Horizon 5 - 9 listopada
  • Football Manager 2022 (PC + Xbox Edition) - 9 listopada
  • Grand Theft Auto: San Andreas - The Definitive Edition - 11 listopada
  • The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition - 11 listopada
  • Microsoft Flight Simulator: Game of the Year Edition - 18 listopada
  • UnDungeon - 18 listopada
  • Evil Genius 2: World Domination - 30 listopada
  • Minecraft (PC) - listopad

Warto przy tym podkreślić, że to nie koniec niespodzianek dla abonentów Xbox Game Pass w listopadzie. Microsoft już zapowiedział, że w nadchodzącym miesiącu do usługi trafią kolejne gry.

Zobacz również: PS Plus listopad 2021 - zobacz, jakie gry na PS4 i PS5 trafią do oferty