Xbox Game Pass z rekordową liczbą subskrybentów! Liczba robi wrażenie

Nie jest tajemnicą, że usługa PC i Xbox Game Pass nabiera coraz większej popularności. Przedstawiciele firmy Microsoft podzielili się informacją o wzroście liczby subskrypcji.

fot. Microsoft

W styczniu 2021 roku przedstawiciele firmy Microsoft poinformowali, że Xbox Game Pass posiada 18 milionów subskrybentów. Dziewięć miesięcy później pojawiła się plotka, że usługa przekroczyła liczbę 30 milionów, jednak nie zostało ona w żaden sposób zweryfikowana. Dziś została podana aktualizacja, która wskazuje na to, że wartość ta została przeszacowana. Nie zmienia to jednak faktu, że prawdziwy wynik i tak robi wrażenie.

Zaoferujemy jak najwięcej gier Activision Blizzard w ramach Xbox Game Pass i PC Game Pass, zarówno nowych tytułów, jak i gier z niesamowitego katalogu Activision Blizzard. Ogłosiliśmy również dzisiaj, że Game Pass ma teraz ponad 25 milionów subskrybentów. Jak zawsze, z niecierpliwością czekamy na dalsze dodawanie wartości i więcej wspaniałych gier do Game Pass. - podał szef Xbox, Phil Spencer.

Jak widać, przedstawiciel firmy Microsoft zauważył, że Xbox ma teraz ponad 25 milionów subskrybentów. Co ważne, oznacza to, że w ciągu roku usługa zdobyła aż 7 milionów nowych użytkowników. Wzrost jest więc widoczny gołym okiem.

Zobacz również:

  • Xbox Game Pass 2023 - kompletna lista gier. Sprawdź, w co zagramy w tym roku
  • Xbox Game Pass - maj 2023. Te gry trafią do usługi. Zniknie też część tytułów

Źródło: Neowin


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: