Xbox Games Showcase - gry, zwiastuny, gameplay'e. Wszystkie informacje w jednym miejscu

Xbox Games Showcase już za nami i trzeba przyznać, że emocji nie brakowało. Microsoft pokazał sporo ciekawych produkcji, jednak pewien niedosyt pozostał.


W zależności od oczekiwań, cześć graczy stwierdzi, że Xbox Games Showcase było wydarzeniem perfekcyjnym, inni z kolei stwierdzą, że pozostawiło ono spory niedosyt. Microsoft zaprezentował mnóstwo produkcji, zarówno pochodzących od wewnętrznych zespołów, jak i partnerów nie wchodzących w skład Xbox Game Studios. Niestety, w większości przypadków, ciężko było stwierdzić, że mamy do czynienia z czymś prawdziwie next-genowym. Poniżej znajdziecie, naszym zdaniem, najciekawsze produkcje z Xbox Games Showcase.

State of Decay 3

Klimatyczny zwiastun zaprasza nas do postapokaliptycznego świata gry tworzonej przez studio Undead Labs.

Everwild

Nowa produkcja studia Rare, to ciekawie wyglądająca przygodowa gra akcji ze stylizowaną oprawą graficzną.

Avowed

Nowa gra RPG od doświadczonego studia Obsidian. Tym razem przeniesiemy się do fantastycznego świata o nazwie Eora, który podziwiać będziemy z widoku w pierwszej osobie.

Forza Motorsport

Najnowsza odsłona kultowej serii wyścigów samochodowych od Turn 10. Poniższy materiał został w całości zarejestrowany na silniku gry.

The Medium

Horror polskiego studia Bloober Team, który rozgrywa się jednocześnie w dwóch wymiarach. Jak wygląda to podczas rozgrywki możecie się przekonać oglądając poniższy zwiastun.

Destiny 2: Beyond Light

Najnowszy rozdział historii Destiny 2 trafi na Xbox Series X w specjalnej wersji. Gra otrzyma wsparcie dla rozdzielczości 4K i 60 kl/s. Dla fanów cyklu zapowiada się znakomita zabawa.

Psychnoauts 2

Psychnoauts 2 to wyjątkowa gra przygodowa od studia Double Fine. Najnowszy zwiastun przybliża nam historię gry. Do współpracy przy grze zaproszono znanego aktora komediowego Jacka Blacka, którego zdolności wokalne możecie podziwiać poniżej.

To oczywiście nie wszystko co zobaczyliśmy podczas Xbox Games Showcase. W oddzielnych wpisach możecie więcej przeczytać o Halo Infinite, Fable i Stalker 2. Z całą pewnością te produkcje również znajdą swoich fanów.