Xbox Halo Infinite Edition - zamawiałeś konsolę? Dostawa może się opóźnić

W sieci pojawiły się niepokojące informacje na temat daty dostaw limitowanej wersji konsoli Xbox Series X. Chodzi o sprzęt sygnowany marką Halo Infinite.

fot. Xbox

Jakiś czas temu Microsoft zaprezentował nową wersję konsoli Xbox Series X. Będzie ona sygnowana marką Halo Infinite. Konsole dostępne w przedsprzedaży rozeszły się jak świeże bułeczki.

Zgodnie z datą prezentowaną w zamówieniach sprzęt powinien dotrzeć do pierwszych graczy 15 listopada tego roku. Pojawiły się jednak wieści, które mogą świadczyć o opóźnieniu dostaw. Pierwsze sygnały pojawiły się w Australii. Klienci sklepów JB i EB Game otrzymali informacje o możliwym przełożeniu daty dostarczenia zamówienia. Według tych informacji konsole mogą trafić do klientów 10 dni później niż początkowo zakładano.

Zobacz również:

  • Emoji z Windows 11 nie pojawią się w Windows 10
  • Xbox Series S - konsola dostępna w historycznie niskiej cenie (tylko na Black Friday)
  • Black Friday w Media Expert. Najlepsze promocje i okazje [26.11.2021]

W komunikacie wysyłanym przez sklepy możemy przeczytać:

Microsoft przedstawił informację o nowym terminie wydania limitowanej wersji konsoli Xbox Series X Halo Infinite. Nowy termin to 25 listopada 2021.

Aktualnie nie ma jeszcze żadnego potwierdzenia ze strony Microsoftu. Będziemy na bieżąco śledzić informacje i aktualizować ten materiał.

Zobacz także: Bella Poarch - gwiazda TikToka w nowej roli. Sprawdź, w jakiej