Xbox Live Summer of Arcade - szczegóły oferty

Microsoft przedstawił daty premier i ceny gier, które trafią do dystrybucji w ramach tegorocznej edycji Summer of Arcade. Dla osób, które zakupią wszystkie tytuły oferowane w ramach tej akcji, przewidziana jest specjalna oferta.

Summer of Arcade rozpocznie się 20 lipca. Na pierwszy ogień pójdzie Bastion. Dobrze zapowiadająca się gra action RPG będzie wymagała wyłożenia 1200 punktów Microsoft. Następna w kolejce jest gra From Dust, której twórca Eric Chahi odpowiedzialny jest również za kultowe Another World. Gra pojawi się 27 lipca, w cenie 1200 punktów.

Jako trzecia do sprzedaży wejdzie Insanely Twisted Shadow Planet. Cena tej nietypowej gra zręcznościowej 2D z elementami przygodówki to również 1200 punktów Microsoft. Siedem dni po niej pojawi się Fruit Ninja Kinect. Gra ukaże się w nico niższej cenie. Będzie trzeba na nią włożyć jedynie 800 punktów Microsoft.

Zobacz również:

  • E3 2023 anulowane, ale czy to źle? Te 5 wydarzeń sprawi, że zapomnisz o kultowych targach dla graczy

Piątą grą Summer of Arcade jest Toy Soldiers: Cold War, która pojawi się 17 sierpnia w cenie 1200 punktów Microsoft. Specjalnym bonusem dla osób, które kupią wszystkie pięć tytułów za 5600 punktów (70 dolarów) będzie darmowa kopia gry Crimson Alliance. Poza specjalną ofertą, ten action RPG z rozbudowanym trybem kooperacji będzie również wymagała wydania 1200 punktów Microsoft. Do dystrybucji trafi 7 września.