Xbox One X za 50 000 zł? W Polsce możemy kupić prawdziwego Białego Kruka

Mieszkaniec Gdyni wystawił na sprzedaż limitowaną wersję konsoli Xbox One X, która jest inspirowana motywem z gry Sekiro: Shadow Die Twice.

fot. Allegro/Dropdead1421

Takie okazje nie zdarzają się często. Mieszkaniec Gdyni wystawił na sprzedaż bardzo limitowaną edycję konsoli Xbox One X, która jest inspirowana motywem z gry Sekiro: Shadow Die Twice. Okazuje się, że takich egzemplarzy na całym świecie jest tylko kilka. Mówi się, że może być ich tylko 10.

Aktualnie sprzęt wystawiony jest na licytacji z kwotą wyjściową wynoszącą 50 000 zł. Nie jest to na pewno ostateczna cena. Sprzedający w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim powiedział wprost, że nie spieszy mu się ze sprzedażą. Jeśli urządzenie nie znajdzie nabywcy w naszym kraju, wystawi je na aukcję w USA i Wielkiej Brytanii.

Teraz próbuję sprzedać tego Xboxa, jeżeli nie uda się w Polsce, wystawię konsolę na sprzedaż w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Próbuję nagłośnić sprawę zagranicą, ze względu na limity sprzedaży do 440 zł na eBay'u sprzedaż na razie figuruje jako aukcja. Takie białe kruki na aukcjach to prawdziwa rzadkość, kilka miesięcy temu widziałem podobną edycję kolekcjonerską tylko PlayStation 4 Pro, która została wystawiona na sprzedaż za 56 tys. dolarów, do teraz nie wiadomo czy została sprzedana. Oferty, które obecnie otrzymuję za swoją konsole nie są zadowalające, ale nie mam pośpiechu, żeby sprzedać to jak najszybciej.

Egzemplarz konsoli, który jest aktualnie wystawiony na sprzedaż został wygrany podczas specjalnej transmisji na Twitchu. Nie była ona dostępna w oficjalnej sprzedaży. Link do aukcji znajdziecie TUTAJ. Jeśli jednak chcecie kupić standardową edycję nowej generacji konsoli Xbox, zapraszamy do naszego zestawienia aktualnie najlepszych ofert.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: