Xbox One połączony z PlayStation 4, czyli Playbox

Wielu graczy zastanawia się, czy nabyć konsolę od Sony, czy też Microsoftu. Wyniki sprzedaży sugerują tę pierwszą, jest jednak pewne rozwiązanie, które rozwiązuje dylemat - to PlayBox.

Ed Zarick to człowiek, który bardzo lubi przerabiać konsole. Jak do tej pory zmienił m.in. PS4 i Xbox One w wielkie laptopy z monitorami 22-cale, stworzył Xbox Duo (połączenie One z 360), a teraz pochwalił się połączeniem dwóch rywalizujących konsol w jednym urządzeniu. Działają one niezależnie od siebie, ale mają wspólny ekran. Minusem jest fakt, że PlayBox na skutek konstrukcji uniemożliwia dostęp do portów USB Xboxa. Poniższy filmik prezentuje urządzenie oraz jego twórcę.

Oczywiście PlayBox nie znajdzie się w sprzedaży, a został stworzony na zamówienie kogoś z grubym portfelem. Zarick nie zdradził, ile wziął za zrobienie konsoli, jednak powiedział, że było to o wiele więcej, niż dotychczas stworzone przez niego urządzenia, które kosztowały ok. 1500 dolarów każde (ponad 4,5 tysiąca złotych). Czy skórka warta wyprawki? Oceńcie to sami.