Xbox One też z darmowymi grami co miesiąc

Kupując konsolę Xbox One możemy liczyć na udostępniane co miesiąc darmowe gry. Oferta skierowana jest do osób korzystających z usługi Xbox Live Gold.

Gracze szykujący się do zakupu konsoli PlayStation 4 wraz z wykupieniem subskrypcji na usługę PlayStation Plus otrzymają na starcie możliwość grania za darmo w dwie świetne gry - Resogun i Contrast. Jak to wygląda w przypadku konkurencyjnej konsoli Microsoftu - Xbox One? Do tej pory słabo, lecz opublikowana właśnie za pośrednictwem Twittera deklaracja Larry'ego Hryba, menedżera społecznościowego odpowiedzialnego za usługę Xbox Live, daje nadzieję na bardzo pozytywne zmiany:

"Świetne wiadomości: dostęp do darmowych gier każdego miesiąca otrzymają właściciele konsoli Xbox One będący członkami usługi Xbox Live Gold"Niestety szczegółami na ten temat Microsoft planuje podzielić się dopiero w przyszłym roku.

Zobacz również:

Games with Gold

Przy tej okazji warto też przypomnieć, że w połowie tego roku Microsoft uruchomił już podobny program Games with Gold, w ramach którego posiadacze kont Xbox LIVE Gold otrzymują co miesiąc dwie darmowe gry na konsolę Xbox 360.