Xbox Series S - konsola dostępna w historycznie niskiej cenie (tylko na Black Friday)

Tylko dzisiaj możecie kupić najnowszą konsolę Microsoftu w rekordowo niskiej cenie. To pierwsza obniżka Xbox Series S od dnia premiery.

Xbox Series s

fot. Microsoft

Oficjalny sklep Allegro przygotował nie lada niespodziankę z okazji Black Friday. Użytkownicy serwisu będą mogli kupić wymarzony egzemplarz konsoli Xbox Series S w rekordowo niskiej cenie. Warto przy tym podkreślić, że jest to pierwsza taka sytuacja - do dnia premiery, która pozwoli nam nabyć najnowszą konsolę Microsoftu w niższej (niż sugerowana) cenie.

Xbox Series S domyślnie wyceniono na około 1349 złotych, już dzisiaj w oficjalnym sklepie Allegro konsolę będziecie mogli nabyć za zaledwie 1149 złotych. Warto obserwować kartę produktu bowiem liczba dostępnych w promocji egzemplarzy jest ograniczona. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie 1300 sztuk. Co istotne, każdy użytkownik będzie mógł zakupić tylko jedną sztukę urządzenia.

Zobacz również:

  • Xbox Game Pass 2023 - kompletna lista gier. Sprawdź, w co zagramy w tym roku
  • Zobacz, jak mało zapłacisz za monitor 4K. Monitory 4K w dobrej cenie

Niestety, Allegro jeszcze nie ujawniło, kiedy dokładnie ruszy promocyjna wyprzedaż Xbox Series S. Wiemy jedynie, że konsola w niższej cenie zostanie udostępniona jeszcze dzisiaj. Przy okazji, warto sprawdzić najlepsze okazje na Black Friday związane z marką Xbox.

Zobacz również: PlayStation 5 vs Xbox Series X – rok po premierze, która konsola lepsza?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: