Xbox Series X/S - Microsoft zaprezentował nowe dyski. Znamy ceny

Microsoft zaprezentował dzisiaj nowe dyski zewnętrzne dla konsoli Xbox Series X/S. Jakie pojemności pojawią się w ofercie?

Seagate Storage Expansion Card (fot. Microsoft)

Do tej pory jeśli chcieliśmy kupić Seagate Storage Card do konsoli Xbox Series X/S nie mieliśmy zbytniego wyboru. Na rynku był dostępny tylko i wyłącznie dysk o pojemności 1 TB. Microsoft zaprezentował dzisiaj dwa nowe warianty urządzenia.

Działanie oraz funkcje karty rozszerzeń będą dokładnie takie same. Jedyną różnicą jest pojemność. Przestrzeń magazynową naszej konsoli będziemy mogli zwiększyć o 512 GB oraz 2 TB. Mniejszy dysk można zamawiać już dzisiaj w wybranych sklepach. Oficjalna sprzedaż wariantu 2 TB ruszy w grudniu. Od listopada będzie można zamawiać kartę w przedsprzedaży.

Zobacz również:

Jak to wygląda cenowo? Za Seagate Storage Expansion Card 512 GB zapłacimy 139,99 dolarów, natomiast wariant 2 TB będzie nas kosztował 399,99 dolarów.

Jeśli chcesz zobaczyć czym różnią się poszczególne rodzaje dysków, których możemy użyć w konsoli Xbox Series X/S zapraszamy do artykułu, w którym dokładnie wszystko wyjaśniamy.