Xbox Series X z premierą już na początku listopada?

Xbox Series X - konsola dziewiątej generacji od Microsoft, może trafić do sprzedaż znacznie szybciej niż nam się wcześniej wydawało.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy was o drugiej, nowej konsoli Microsoftu - Xbox Series S, która zadebiutuje wraz z mocniejszą Xbox Series X. Dzisiaj, to samo źródło donosi, że premiera nowych sprzętów amerykańskiego producenta może odbyć się już5 listopada. Skąd te przypuszczenia?

Wraz z premierą nowych konsol, na rynku zadebiutują także ulepszone kontrolery Xbox. Zack S, który opublikował wczoraj zdjęcia owego urządzenia, zauważył, że ich gwarancja wygasa dokładnie 5 listopada 2021 roku. Warto tu przypomnieć, że niektóre produkty Microsoftu mają roczną, ograniczoną gwarancję, co pozwala nam sądzić, że Xbox Series X (a być może także Xbox Series S) zadebiutuje właśnie 5 listopada tego roku.

Zobacz również:

  • Wielka wyprzedaż gier w Xbox Store. Sprawdź najlepsze okazje
  • Edge - historia aktualizacji [25.07.2021]
  • Battlefield 2042 – wymagania, gameplay, rozgrywka. Wszystko co wiemy [Aktualizacja 22.07.2021]
xbox series x

Już wcześniej sugerowano, że nowe konsole Microsoftu zadebiutują w listopadzie, najczęściej podawano jednak inną datę - 26 listopada 2020. Kiedy ostatecznie będziemy mogli sięgnąć po nową generację? Możliwe, że ostateczną odpowiedź na to pytanie poznamy już w tym miesiącu. Phil Spencer - szef Xboxa, zapowiedział niedawno, że w sierpniu odbędzie się, istotne dla przyszłości marki Xbox wydarzenie.

Zobacz również: FIFA 21 - nowy gameplay prezentuje zmiany w trybie Ultimate Team