Xboxowe oferty

Mirosoft oficjalnie potwierdził, że w marcu na europejski rynek trafi limitowana, przezroczysta, wersja Xboxa – Crystal Pack. Jednocześnie amerykańska korporacja poinformowała o wprowadzeniu promocyjnych ofert na dostęp do usługi Xbox Live w Europie.

Specjalna, przezroczysta limitowana edycja Xbox Crystal Pack, będzie dostępna tylko w Europie. Nie znamy jeszcze pewnej daty premiery limitowanej edycji Xboxa, spekuluje się jednak, że trafi on do sklepów 12 marca, czyli w ostatni piątek poprzedzający drugą rocznicą premiery Xboxa w Europie. Zestaw będzie dostępny wraz z dwoma przezroczystymi kontrolerami i będzie kosztować 199 euro (niemal tyle samo co zwykła edycja konsoli), co może potwierdzać plotki o planowanej przez Microsoft obniżce cen Xboxa w Europie.

Jednocześnie korporacja poinformowała o planowanych promocjach na dostęp do usługi Xbox Live, które wprowadzi od końca lutego br. Nowy startowy pakiet promocyjny będzie obejmował grę Project Gotham Racing 2, zestaw słuchawkowy oraz roczny abonament na usługę Xbox Live. Cena pakietu wyniesie 89,99 euro. Jednocześnie, Microsoft pozostawi w swojej ofercie zestawy startowe dla nowych użytkowników (Xbox Live Starter Kit), obejmujące zestaw słuchawkowy i roczny abonament na usługę Xbox Live w cenie 59,90 euro. Zestawy te, będą mogli również nabywać gracze, którzy korzystają już z usługi Xbox Live bez utraty przechowywanych na koncie użytkownika danych.


Zobacz również