Xerox WorkCentre C226 z obsługą formatu A3

W ofercie Xeroksa znalazła się wielofunkcyjna drukarka WorkCentre C226 z obsługą formatu A3. Do drukowania dokumentów wykorzystuje ona technologię LED, a jej maksymalne miesięczne obciążenie to 50 tys. stron (w formatach od A5 do A3).

Xerox WorkCentre C226

Xerox WorkCentre C226

Drukarka została wyposażona w procesor z zegarem 400 MHz, 1 GB pamięci RAM oraz twardy dysk o pojemności 40 GB. Może ona drukować i kopiować z szybkością 17 kolorowych stron na minutę oraz 26 stron czarno-białych. Szybkość skanowania to odpowiednio 14 i 26 stron. Rozdzielczość druku i skanowania wynosi 600 x 600 dpi. WorkCentre C226 automatycznie wykrywa kolor, dobiera papier, posiada też funkcję bezpiecznego drukowania (filtrowanie adresów IP). Uproszczono także proces wymiany bębna, tonera lub fusera - zapewniają to specjalne zestawy SmartKits, pozwalające użytkownikowi wykonać wspomniane operacje samodzielnie.

Gotowość do pracy urządzenie uzyskuje w ok. 12 sekund od momentu uruchomienia (w przypadku wydruków kolorowych). Standardowa pojemność tacy drukarki to 750 arkuszy (może być opcjonalnie zwiększona do 5750 kartek, przy gramaturze papieru 75 g/m2 i przy zastosowaniu dodatkowego podajnika HCF).

Urządzenie kompletuje i dziurkuje wydrukowane dokumenty, jak również zszywa je za pomocą zszywacza zwykłego lub siodłowego do broszur.

Cena drukarki to 13950 zł (bez VAT). Dostępna jest u autoryzowanych dystrybutorów Xerox, ABC Data i Tech Data.


Zobacz również