Xiaomi Black Shark 3 5G z 65 W ładowaniem i baterią 5000 mAh

Chińczycy zadbali o to, aby ich najnowszy smartfon nie rozładował się podczas rozgrywki.

Black Shark to kolejna submarka Xiaomi, która została stworzona w celu produkcji smartfonów przeznaczonych dla graczy. Poza topowymi podzespołami urządzenia Black Shark wyróżniają się także bardzo niecodzienną stylistyką. Pierwsze urządzenie z tej serii pojawiło się na rynku niespełna dwa lata temu w kwietniu 2018 roku, a teraz oczekujemy Black Shark 3 z wbudowanym modemem sieci 5G.

Xiaomi Black Shark 3 5G z 65 W ładowaniem i baterią 5000 mAh

Jako, że Black Shark 3 5G ma być smartfonem o topowej wydajności, który będzie musiał podołać wszystkim grom zaprojektowanym z myślą o systemie operacyjnym Android nie powinno dziwić nas, że Xiaomi sięgnie po najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 865. Dodatkowo Black Shark 3 5G zaoferuje wyświetlacz o rozdzielczości QHD z odświeżaniem o częstotliwości 120 Hz, co dodatkowo zwiększy płynność rozgrywki.

Zobacz również:

  • Xiaomi przeprasza użytkowników. Wszystko przez wadliwe MIUI [AKTUALIZACJA 16.09.2021]
  • Tani smartfon dla graczy? Redmi udowodni, że to możliwe. To będzie hit.

Na Weibo pojawiły się niedawno kolejne informacje na temat nadchodzącego smartfona dla graczy. Zamieścił je menadżer marki Black Shark. Na jego profilu na portalu Weibo pojawiła się krótka ankieta z pytaniem o to, która konfiguracja baterii najlepiej pasuje do smartfona dla graczy z wbudowanym modemem sieci 5G.

Xiaomi Black Shark 3 5G z 65 W ładowaniem i baterią 5000 mAh

Źródło: gsmarena.com

Oczywiście wiadomo, że kombinacja A o najlepszych parametrach technicznych znajdzie się w środku Xiaomi Black Shark 3 5G. Skąd o tym wiemy? To proste, ponieważ opcje B,C i D zostały wykorzystane w innych, konkurencyjnych smartfonach.

Szybkie ładowanie o mocy 55 W oraz baterię o pojemności 4500 mAh oferuje Huawei Mate X, 65 W ładowanie oraz baterię o pojemności 4000 mAh posiada Oppo Reno Ace, a 55 W ładowaniem oraz baterią o nietypowej pojemności 4440 mAh charakteryzuje się nadchodzący smartfon vivo iQOO 3.

Wynika z tego, że Xiaomi Black Shark 3 5G zaoferuje baterię o pojemności 5000 mAh z szybkim 65 W ładowaniem przewodowym, które pozwoli naładować baterię do 100 procent w zaledwie 38 minut. Szybkie ładowanie nie będzie miało negatywnego wpływu na żywotność baterii. Xiaomi informuje, że jej wytrzymałość została przewidziana na co najmniej 800 cykli.

Źródło: gsmarena.com