Xiaomi Black Shark 3 - nowe zdjęcia pokazują trzy obiektywy aparatu tylnego

Xiaomi Black Shark 3, czyli smartfon gamingowy o morderczej specyfikacji, będzie mieć trzy obiektywy aparatu tylnego. Potwierdzają to najnowsze informacje i zdjęcia.

Xiaomi pokaże Black Shark 3 już za dwa dni, trzeciego marca. Choć w przypadku smartfona gamingowego aparat ma drugorzędne znaczenie, warto wiedzieć, że i tutaj producent postanowił zaoferować użytkownikom solidne rozwiązania, a mianowicie - trzy obiektywy wysokiej jakości. Jak na razie w tą jakość wypada wierzyć na słowo, ponieważ nie ma oficjalnych informacji na ich temat - plotki mówią, że główny to 64Mpix. Widzimy jednak na zdjęciu ich ułożenie w dość oryginalny sposób - trójkątny, z diodą LED pod spodem. Z opublikowanej na Twitterze grafiki dowiadujemy się również o wpadającym w oko designu urządzenia.

Black Shark 3 ma być dostępny w dwóch wersjach - podstawowej oraz Pro. Różnić będą się między innymi pojemnością baterii - w podstawowej będzie to 4720 mAh, w Pro - 5000 mAh. W obu otrzymamy wsparcie dla szybkiego ładowania 65W. Inne wspólne elementy to odświeżanie ekranu na poziomie 120 Hz, procesor Snapdragon 865, mający do 16GB of RAM. W obudowie znajdziemy wejście 3.5mm oraz port USB typu C. Wszystkiego dokładnie dowiemy się już za dwa dni.

Zobacz również:

  • Xiaomi przeprasza użytkowników. Wszystko przez wadliwe MIUI [AKTUALIZACJA 22.10.2021]

Źródło: Twitter