Xiaomi Mi 10 Pro 5G - zdjęcia zdradzają kilka rzeczy

W sieci znalazły się pierwsze zdjęcia Xiaomi Mi 10 Pro 5G.

Xiaomi powinno za mniej niż miesiąc zaprezentować swoją nową serię flagowców Mi 10. Plotki o nich są częste - dzisiaj na przykład pojawiła się informacja, że smartfon będzie korzystać z obiektywu 108 Mpix. Jak zdradził nam poster, który wyciekł do sieci kilka dni temu, ich oficjalna premiera nastąpi 11 lutego. Teraz w internecie pojawiły się zdjęcia Xiaomi Mi 10 Pro 5G, pokazujące otwór w wyświetlaczu, przeznaczony na obiektyw aparatu przedniego, a także "plecki" urządzenia z czterema obiektywami w pionowej kolumnie.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G - zdjęcia zdradzają kilka rzeczy

Widzimy zaokrąglone krawędzie telefonu, a w dolnej części port USB typu C, obok niego głośnik oraz wejście na kartę SIM. Przyglądając się bliżej obiektywowi, można rzeczywiście przypuszczać, że to 108 Mpix. Znak wodny w kształcie symbolu nieskończoności (widoczny na zdjęciach) użyty został także przy zdjęciach innego urządzenia Xiaomi z aparatem 108 Mpix - modelu Mi Note 10.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G - zdjęcia zdradzają kilka rzeczy

Wraz ze zdjęciami pojawiła się po raz kolejny informacja, że urządzenia będzie korzystać z ładowarki 65W, która na umożliwić najszybszy czas ładowania smartfona. Poprzednie wycieki mówią, że zastosowany akumulator będzie mieć pojemność 4500 mAh. I na dzisiaj to tyle, ale zapewne do dnia premiery pojawią się kolejne informacje na temat tej wyglądającej bardzo obiecująco linii smartfonów.

Źródło: PlayfulDroid


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących