Xiaomi Mi 10 Youth - selfie z kilkunastu metrów jest możliwe

Xiaomi szykuje się do premiery nowego smartfona na krajowym rynku. Dzisiaj pokazano, jak Mi 10 Youth wykonuje zdjęcia oraz nagrania wideo.

Xiaomi zawsze dbało o jakość aparatów w swoich smartfonach i Mi 10 Youth nie jest wyjątkiem. Oparty został na konstrukcji Mi 10 Lite 5G, ma jednak peryskopowy teleobiektyw, który umożliwia osiągnięcie zoomu optycznego x5 oraz cyfrowego x50. Przykłady zdjęć pokazują promenadę Bund w Szanghaju oraz wzgórza Guilin w północnych Chinach. Umożliwia nam to zobaczenie przybliżenia w akcji i trzeba przyznać, że efekt jest imponujący.

Xiaomi Mi 10 Youth - selfie z kilkunastu metrów jest możliwe

Xiaomi Mi 10 Youth - selfie z kilkunastu metrów jest możliwe

Robi wrażenie, prawda? A teraz prezentacja przybliżenia na żywo:

Co powiecie na selfie z... kilkunastu metrów?

Xiaomi poinformowało przy okazji, że główny obiektyw znajdzie się w lewym, górnym rogu, a towarzyszy mu umieszczony obok obiektyw makro. Pod spodem umieszczone zostały obiektyw szerokokątny oraz peryskopowy. Ogólnie całość zapowiada się świetnie i jeśli ktoś szuka smartfona z dobrym aparatem, to może być właśnie ten model. W poniedziałek ma nastąpić jego oficjalna prezentacja, dzięki czemu poznamy cenę urządzenia. Na początku będzie dostępny tylko w Chinach, ale ma zostać krótko potem wprowadzony do globalnej dystrybucji.

Źródło: GSM Arena


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących