Xiaomi Mi 10 - w sklepie Xiaomi już ponad 1,5 mln rezerwacji

Nadchodzący flagowiec Xiaomi cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Chinach. Już ponad 1,5 mln osób zarezerwowało sobie miejsce w przedsprzedaży.

Xiaomi potwierdziło niedawno, że pokaże rodzinę Xiaomi Mi 10 23 lutego, podczas targów Mobile World Congress. Zanim do tego dojdzie, już 13 lutego zostanie ona zaprezentowana online podczas specjalnej konferencji. W ten weekend rozpocznie się przedsprzedaż, a na stronie chińskiego sklepu Xiaomi, czyli Xiaomi Mall oraz największego dystrybutora telefonów online, JD.com można rezerwować swój egzemplarz. Jak pokazuje to poniższy zrzut ekranu, w samym sklepie firmowym producenta ilość rezerwacji przekroczyła 1,53 mln egzemplarzy - i wciąż rośnie!

Xiaomi Mi 10 - w sklepie Xiaomi już ponad 1,5 mln rezerwacji

Taka liczba rezerwacji w połączeniu z faktem, że smartfony zostaną oficjalnie zaprezentowane dopiero za trzy dni, rokuje bardzo dobrze globalnej sprzedaży nowych flagowców. Już wcześniej poznaliśmy design urządzeń oraz wiemy, że będą dostępne co najmniej dwie edycje kolorystyczne. W specyfikacji zwracają uwagę m.in. procesor Snapdragon 865 oraz obiektyw główny 108 Mpix. Xiaomi Mi 10 ma być wyposażony w pamięć UFS 3.0 i obsługiwać sieć Wi-Fi 6. Wszystkie znane informacje na temat urządzenia prezentujemy na tej stronie.

Zobacz również:

  • Xiaomi przeprasza użytkowników. Wszystko przez wadliwe MIUI [AKTUALIZACJA 16.09.2021]
  • Xiaomi Mi 10 vs Xiaomi Mi 11 - czy warto dokładać do nowszego modelu? [PORÓWNANIE]#

Źródło: PlayfulDroid