Xiaomi Mi 10 z baterią 4800 mAh?

Nowe plotki i przecieki na temat Xiaomi Mi 10 dochodzą nas ostatnio każdego dnia. I dzisiejszy nie jest wyjątkiem - pojawia się ciekawy wątek dotyczący baterii.

Pisałem wczoraj, że być może Xiaomi Mi 10 będzie w stanie w pełni naładować telefon w 35 minut. Dzisiaj jakby rozwinięcie tego tematu, ponieważ dotyczy właśnie baterii. W chińskiej sieci mikroblogowej Weibo pojawił się przeciek, że nowy smartfon będzie mieć baterię minimum 4500 mAh, jednak bardziej prawdopodobne jest pojawienie się wersji 4800 mAh. Zdradził to specjalista od przecieków, udostępniający je pod pseudonimem Digital Chat Station. Niestety, nie dodał, czy będzie wykorzystywać ładowanie 66W.

Oczywiście nie trzeba nikomu wyjaśniać, dlaczego pojemność baterii jest istotna. Póki co jednak to wszystko tylko plotki, a na oficjalną specyfikację od Xiaomi przyjdzie nam jeszcze poczekać. Wiadomo w każdym razie, że producent działa nad technologiami ładowania 66W oraz 50W i ma zaprezentować je już w przyszłym roku. A ponieważ Mi 10 zadebiutuje zaraz na jego początku, nie wydaje się, aby posiadało wsparcie dla którejś z nich - chyba, że przygotowane na zapas.

Źródło: GSM Arena


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących