Xiaomi Mi 10T już niedługo - Snapdragon 775 i 5G na pokładzie

Xiaomi przygotowuje się do prezentacji następcy bestsellerowego Mi 9T. Smartfon zadebiutuje jeszcze w tym roku jako Redmi K40/Xiaomi Mi 10T.

Na chińskim portalu społecznościowym Weibo pojawił się nowy wpis zamieszczony przez Digital Chat Station, który słynie z przekazywania plotek na temat nadchodzących smartfonów z Chin.

Smartfon Xiaomi Mi 9T

Smartfon Xiaomi Mi 9T

Najnowsza wiadomość dotyczy smartfonów z rodziny Redmi K40. Urządzenia mają zostać zaprezentowane jeszcze w 2020 roku. Premiera spodziewana jest na ostatni kwartał tego roku.

Smartfony, które do Europy prawdopodobnie trafią jako Xiaomi Mi 10T zostaną wyposażone w procesor Qualcomm Snapdragon 775.

Digital Chat Station uważa, że na rynku pojawi się jeszcze jeden smartfon z rodziny Redmi K30 - Redmi K30 Ultra, a wkrótce po nim zaprezentowane zostaną modele z rodziny Redmi K40/Xiaomi Mi 10T. Na pokładzie znajdzie się najnowszy procesor ze średniej półki cenowej oraz modem sieci 5G.

Dodatkowo na Weibo pojawiły się informacje na temat ulepszonej wersji z dopiskiem Pro w nazwie. Redmi K40 Pro zostanie zaprezentowane na początku 2020 roku. W tym przypadku pod obudową znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 875.

Czy Redmi K40/Xiaomi Mi 10T faktycznie zostanie zaprezentowane pod koniec tego roku? To jeszcze niepotwierdzone plotki. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z najświeższymi informacjami o Galaxy Note 20.

Sprawdź, ile kosztuje aktualnie Xiaomi Mi 9T