Xiaomi Mi 11 - błąd uniemożliwia szybkie ładowanie, poprawka w drodze

Pierwsi użytkownicy Xiaomi Mi 11 donoszą o dosyć irytującym błędzie. Podłączenie do szybkiej, 65 W ładowarki powoduje, że urządzenie wpada w pętle restartów.

Wystarczyło kilka dni, aby pierwsi użytkownicy odkryli problem z flagowym Xiaomi Mi 11. Dotyczy on szybkiego ładowania z wykorzystaniem szybkiej ładowarki GaN o mocy 65 W, którą możemy otrzymać za darmo razem z urządzeniem.

Xiaomi Mi 11
Źródło: gadgets.ndtv.com

Xiaomi Mi 11

Źródło: gadgets.ndtv.com

Kilka osób zgłosiło, że Xiaomi Mi 11 po podłączeniu do dedykowanego zasilacza wpada w pętle restartów. Xiaomi potwierdziło, że problem faktycznie występuje. Firma pracuje już nad poprawką, która zostanie udostępniona jako aktualizacja oprogramowania.

Zobacz również:

  • Jaka hulajnoga elektryczna dla dzieci? Który model wybrać? Przeglądamy najciekawsze oferty

Dyrektor Xiaomi Mobile, Zhang Guoquan za pośrednictwem portalu społecznościowego Weibo przyznał, że problem został zidentyfikowany, a inżynierowie pracują już nad nową wersją oprogramowania układowego. W chwili obecnej nie wiadomo jeszcze, kiedy zostanie ona udostępniona.

Użytkownicy, którzy borykają się z problemem informują, że występuje on tylko i wyłącznie podczas korzystania z dedykowanej ładowarki.

Więcej informacji o Xiaomi Mi 11 dowiesz się z tego materiału.

Źródło: gadgets.ndtv.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: