Xiaomi Mi 11 - błąd uniemożliwia szybkie ładowanie, poprawka w drodze

Pierwsi użytkownicy Xiaomi Mi 11 donoszą o dosyć irytującym błędzie. Podłączenie do szybkiej, 65 W ładowarki powoduje, że urządzenie wpada w pętle restartów.

Wystarczyło kilka dni, aby pierwsi użytkownicy odkryli problem z flagowym Xiaomi Mi 11. Dotyczy on szybkiego ładowania z wykorzystaniem szybkiej ładowarki GaN o mocy 65 W, którą możemy otrzymać za darmo razem z urządzeniem.

Xiaomi Mi 11
Źródło: gadgets.ndtv.com

Xiaomi Mi 11

Źródło: gadgets.ndtv.com

Kilka osób zgłosiło, że Xiaomi Mi 11 po podłączeniu do dedykowanego zasilacza wpada w pętle restartów. Xiaomi potwierdziło, że problem faktycznie występuje. Firma pracuje już nad poprawką, która zostanie udostępniona jako aktualizacja oprogramowania.

Dyrektor Xiaomi Mobile, Zhang Guoquan za pośrednictwem portalu społecznościowego Weibo przyznał, że problem został zidentyfikowany, a inżynierowie pracują już nad nową wersją oprogramowania układowego. W chwili obecnej nie wiadomo jeszcze, kiedy zostanie ona udostępniona.

Użytkownicy, którzy borykają się z problemem informują, że występuje on tylko i wyłącznie podczas korzystania z dedykowanej ładowarki.

Więcej informacji o Xiaomi Mi 11 dowiesz się z tego materiału.

Źródło: gadgets.ndtv.com