Xiaomi Mi 11 coraz bliżej - na pokładzie dwa akumulatory

Mi 11 zaoferuje gigantyczny, jak na flagowca akumulator. Czy przełoży się on na lepsze czasy pracy z dala od ładowarki? A może wszystko przez nowy procesor Qualcomm Snapdragon 888?

Xiaomi zaprezentuje nowe smartfony z rodziny Mi 11 po zaledwie jedenastu miesiącach od pojawienia się na rynku Mi 10, Mi 10 Pro oraz Mi 10 Ultra (zobacz nasz test grafenowej baterii).

Render Xiaomi Mi 11
Źródło: Ben Geskin/Twitter

Render Xiaomi Mi 11

Źródło: Ben Geskin/Twitter

Najnowsze urządzenia pojawią się w Chinach jeszcze pod koniec grudnia lub na samym początku 2021 roku. Smartfony z rodziny Mi 11 otrzymały właśnie certyfikat C3, który jest niezbędny do wprowadzenia ich na półki sklepowe.

Zobacz również:

Wynika z niego, że Xiaomi Mi 11 podobnie, jak niektóre modele iPhone'a oraz składane konstrukcje z elastycznymi ekranami zaoferuje dwa akumulatory. Pierwszy z nich to ogniwo o pojemności 2845 mAh. Druga bateria jest nieco mniejsza - jej pojemność wynosi 2390 mAh.

Digital Chat Station, który odpowiedzialny jest za najnowsze plotki dotyczące Xiaomi Mi 11 przekazał, że smartfony zaoferują 55 W ładowanie przewodowe. Ze względu na zastosowanie podwójnych akumulatorów nie będzie ono miało negatywnego wpływu na żywotność ogniw.

Xiaomi Mi 11 zaoferuje akumulatory o łącznej pojemności 4780 mAh, a model Mi 11 Pro 4970 mAh.

Najnowszy smartfon od Xiaomi może być pierwszym urządzeniem wyposażonym w procesor Qualcomm Snapdragon 888. Dodatkowo Mi 11 ma być pierwszym smartfonem tego producenta wyposażonym w ekran o rozdzielczości Quad HD+ ze wsparciem dla 120 Hz częstotliwości odświeżania.

Urządzenie powinno trafić do sprzedaży w naszym kraju w pierwszym kwartale 2020 roku.

Zródło: Gizmochina.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: