Xiaomi Mi A3 i Redmi Note 8 Pro otrzymują aktualizacje

Posiadacze telefonów Xiaomi Mi A3 oraz Redmi Note 8 Pro mogą już zaktualizować swój system Android 10. Czego dotyczą poprawki i jak duże są pliki aktualizacyjne?

Xiaomi Mi A3 oraz Redmi Note 8 Pro to jedne z najciekawszych i najlepiej sprzedających się urządzeń producenta w 2019 roku. Mi A3 bierze udział w programie Android One, dlatego użytkownicy nie muszą na nim używać nakładki MIUI, mogą zamiast z tego korzystać z normalnego Androida. Obydwa te modele dawno już nie otrzymały aktualizacji systemu, jednak dzisiaj ten stan rzeczy ulega zmianie. Xiaomi Mi A3 miało otrzymać ją już w połowie lutego, jednak na przeszkodzie stanął koronawirus. W pliku aktualizacyjnym, oznaczonym jako V11.0.7.0.QFQMIXM i mającym wielkość 1,3GB, znajdują się poprawki mające na celu poprawić stabilność systemu oraz jego responsywność.

Aktualizacja dla Redmi Note 8 Pro przynosi aktualizację zarówno systemu, jak i nadkładki MIUI 11. Jej wielkość to aż 1,9GB, a nazwa - V11.0.2.0.QGGEUXM. Xiaomi rozprowadzać aktualizacje w nocy czasu polskiego. Nie wymieniono dokładnie, w jakich rejonach pojawi się w pierwszej fazie, dlatego warto sprawdzać codziennie, czy jest już gotowa do pobrania oraz instalacji.

Źródło: XDA Developers


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących