Xiaomi Mi Band 6 z rekordem sprzedażowym. Zgadniesz ile sprzedano?

Prezes Xiaomi pochwalił się wynikami sprzedażowymi najnowszej wersji opaski Mi Band. Jest lepiej, niż myśleliśmy, a trzeba pamiętać, że najnowszy MI Band nie trafił jeszcze do oficjalnej sprzedaży w Europie.

Podczas gdy europejczycy nadal czekają na premierę Xiaomi Mi Band 6, prezes chińskiego przedsiębiorstwa chwali się najnowszymi wynikami sprzedażowym najnowszej smartopaski.

Xiaomi Mi Band 6

Xiaomi Mi Band 6

Lei Jun przekazał w poniedziałek 26 kwietnia 2021 roku, że sprzedano już ponad milion egzemplarzy opaski Xiaomi Mi Band 6.

Zobacz również:

Informacja została przekazana za pośrednictwem oficjalnego konta Leia Jun na portalu społecznościowym Weibo. Prezes Xiaomi opublikował wymowny plakat, na którym pochwalono się rekordową sprzedażą.

W tym miejscu warto przypomnieć, że oficjalna premiera Mi Banda 6 miała miejsce w marcu 2021 roku. Na rynek trafiły dwie wersje, które różnią się obecnością modułu NFC na pokładzie.

Oficjalnie sprzedaż rozpoczęła się 2 kwietnia 2021 roku i w mniej niż miesiąc udało się sprzedać milion egzemplarzy. Warto pamiętać, że Mi Band 6 w chwili obecnej nie jest oficjalnie sprzedawany w naszym kraju.

Obecnie w Polsce kupimy największego rywala Xiaomi Mi Banda 6 - Huawei Band 6 (zapoznaj się z naszą recenzją).

Cena detaliczna Mi Banda 6 zaczyna się od około 35 dolarów za wersję bez NFC. W Polsce opaska prawdopodobnie kosztować będzie około 160-180 zł. Do Europy Mi Band 6 trafi w tańszej wersji bez obsługi NFC. Oznacza to, że opaski nie wykorzystamy do płatności zbliżeniowych.

Źródło: Gizmochina.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: