Xiaomi Mi MIX II - piękny, jeszce bardziej "bezramkowy" smartfon

Wiemy już na pewno, że powstanie następca przepięknego smartfona Xiaomi Mi MIX.


Xiaomi Mi MIX II

W 2016 roku firma Xiaomi zaprezentowała smartfon Mi MIX, który cechował niesamowity design kreowany przez ekran zajmujący ogromną część (aż 91,3%) przedniego panelu. Dzisiaj mamy już pewność, że urządzenie doczeka się następcy - Xiaomi Mi MIX II - który jeszcze bardziej wyśrubuje wspomniany parametr.

Xiaomi Mi MIX II jeszcze bardziej "bezramkowy"

Smartfon Xiaomi Mi MIX II został właśnie zapowiedziany przez Lei Juna, CEO Xiaomi oraz odpowiadającego za design urządzenia Philippe Starcka.

Zobacz również:

  • Recenzja: Vivo V21 - zrób lepsze selfie niż kiedykolwiek!
  • POCO M3 w świetnej przecenie! Najtaniej na rynku
Xiaomi Mi MIX II - piękny, jeszce bardziej "bezramkowy" smartfon

Xiaomi Mi MIX II

Można w ciemno założyć, że Starck będzie dążył do tego aby ekran zajmował jeszcze więcej powierzchni przedniego panelu niż miało to miejsce w przypadku poprzednika. Z niepotwierdzonych doniesień wynika, że celuje w osiągnięcie wyniku na poziomie 93% (Mi Mix: 91,3%).

Xiaomi Mi MIX II będzie piękny

Docelowo powstanie więc smartfon pozbawiony przycisków, który będzie wyglądał jakby jego przedni panel składał się prawie wyłącznie z tafli szkła. Ta praktycznie bezramkowa konstrukcja z pewnością będzie robiła jeszcze większe wrażenie niż poprzedni model i być może z sukcesem powalczy o miano najpiękniejszego smartfona z iPhonem 8.