Xiaomi Mi Note - nieco zapomniana, ale wciąż rozwijana seria

W sieci pokazał się certyfikat dla telefonów Xiaomi Mi Note 10 oraz Mi Note 10 Pro. Oznacza to, że niedługo możemy spodziewać ich rynkowej premiery.

Linia Xiaomi Mi Note od jakiegoś czasu była raczej tłem dla innych modeli i premier chińskiego producenta, jednak w sieci pokazał się certyfikat dla Mi Note 10 (patrz grafika poniżej), co sugeruje, że za niedługo zostanie przypomniana i wzbogacone o ten model oraz jego edycje Pro. Certyfikaty zostały zarejestrowane w tajwańskim urzędzie telekomunikacyjnym NBTC oraz singapurskim IMDA. Nie ma najmniejsze wzmianki dotyczącej ich specyfikacji, poza numerami certyfikatów - M1910F4G dla zwykłego modelu oraz M1910F4S dla jego edycji Pro.

Xiaomi Mi Note - nieco zapomniana, ale wciąż rozwijana seria

Warto zauważyć, że szefostwo Xiaomi twierdziło w lipcu, że w tym roku nie ma żadnych planów dotyczących linii Note, dlatego prawdopodobnie można będzie spodziewać się ich dopiero w 2020 roku. Od jakiegoś czasu krążą w świecie pogłoski, że producent szykuje się do wprowadzenia na rynek smartfona z odświeżaniem ekranu 120 Hz, teleobiektywem 5x oraz możliwością zapisywania materiałów wideo w rozdzielczości 8K. Być może będzie to właśnie któryś z tcyh modeli (jeśli tak - zapewne pro). Informacje na ten temat powinniśmy otrzymać w przyszłych tygodniach.


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących