Xiaomi Mi True Wireless Earphones Lite otrzymują certyfikat Bluetooth

Xiaomi przygotowuje się do premiery tanich słuchawek typu True Wireless. Urządzenie otrzymało właśnie certyfikat Bluetooth.

Statystyki za 2019 roku pokazują, że rynek słuchawek typu True Wireless jest bardzo intratny. W zeszłym roku sprzedaż wzrosła o 200 procent, a Apple sprzedało aż 60 milionów egzemplarzy swoich AirPods'ów oraz AirPods'ów Pro. Na kolejnych pozycjach znalazł się Samsung oraz Xiaomi, które niedługo wprowadzi na rynek kolejne słuchawki.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones Lite otrzymują certyfikat Bluetooth

Tak, jak sama nazwa wskazuje nowa wersja Mi True Wireless Earphones zadebiutują w jeszcze niższej cenie. Słuchawki otrzymały właśnie certyfikat Bluetooth, który wskazuje, że premiera zbliża się wielkimi krokami.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones Lite otrzymują certyfikat Bluetooth

Źródło: 91mobiles.com

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Na rynku dostępne są już słuchawki Mi AirDots Bluetooth, Mi AirDots Youth Edition oraz Mi True Wireless Earphones. Już niedługo na rynku pojawi się jeszcze jeden model słuchawek bezprzewodowych - Mi True Wireless Earphones Lite.

Przypominamy, że normalna wersja Mi True Wireless Earphones zadebiutowała w lipcu 2019 roku. Słuchawki wykorzystują standard Bluetooth 4.2 i są wyposażone w zaawansowany kodek audio AAC HD. Xiaomi nie zapomniało o zastosowaniu przycisków dotykowych do sterowania muzyką i uruchamiania wybranego asystenta głosowego. Słuchawki zostały wyposażone w 7 nm neodymowe przetworniki dynamiczne z tytanową membraną.

Słuchawki Mi True Wireless Earphones posiadają czujniki przewodzenia kostnego, które umożliwiają automatyczne przerwanie odtwarzania po wyjęciu słuchawek z uszu. Producent obiecuje, że słuchawki działają do 3 godzin na pojedynczym ładowaniu. W pełni naładowane etui jest w stanie zapewnić dodatkowe 10 godzin odtwarzania, co daje łącznie 13 godzin słuchania muzyki bez konieczności ładowania.

W sieci pojawiają się plotki, jakoby Mi True Wireless Earphones Lite były słuchawkami przeznaczonymi jedynie na rynki wschodzące

Źródło: 91mobiles.com


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących